תקנון שימוש

הסכמה לתקנון הפורום

בהרשמתך לפורום, אשרת את הסכמתך לחוקי ותקנון הפורום.

 

שמירה על החוק הישראלי והבינלאומי

אין להעלות הודעות שיש בהם משום הפרה או פגיעה בחוק הישראלי והבינלאומי.

 

רכילות ולשון הרע

 • לא יפורסמו הודעות אישיות, שליליות אודות חברה, ארגון או אדם. לשון הרע, רכילות וכו'
 • במידה וחברת פורום מתייעצת, והיה לך נסיון שלילי עם חברה או יחיד, תוכלי להגיב לה שיש לך מידע בנידון ושהיא מוזמנת לפנות אליך ישרות במייל כדי לקבלו. או לחליפין לכתוב אליה ישירות למייל שלה באופן אישי ומחוץ לגבולות טק-אפ, וכל זאת בהתאם לגדרי ההלכה.
 • במידה ותבקשי להזהיר את החברות בנוגע לספק או לארגון מסוים וכו' כדי למנוע מהן נזק/צער, יש לעשות זאת כפי שמורה ההלכה על לשון הרע "לתועלת".
 • כל הגדרים הללו נוגעים גם להוצאת דיבה והכפשה, שימוש בלשון חריפה/לא מתאימה או להתקפות אישיות.

 

פרסום לינקים חיצוניים

טק-אפ אינה לוקחת אחריות לתוכנם של קישורים שיפורסמו בפורום, או פרסומות / תמונות / כתבות נוספות / העשויות להופיע בקישורים אלו.

טק-אפ שומרת לעצמה את הזכות להסיר קישורים מהאתר בכל עת, וללא התראה.

 • כל קישור שמפורסם באתר צריך להיות ענייני, רלווטני וקשור ישירות לנושא שנידון כרגע בפורום, או קישור לכתבה אודות נושא חם בעולם העבודה, שראוי להעלות לדיון.
 • בפרסום לינק חיצוני, יש לכלול תיאור תמציתי ברור, של תוכן הכתבה המקושרת.
  לדוגמה: המלצה על שירות מקצועי של חברה/אשת מקצוע בתגובה לבקשה שעלתה באתר, מאמר או כתבה על נושאים מקצועיים שנידונו באתר ושיש בהם משום הבהרה/הסבר/תוספת מידע רלוונטי הקשורים לנשים עובדות וכו' ואשר חברות הפורום בררו/התחבטו בגינם.
 • על הקישור לעמוד בגדרי ההלכה והצניעות, ולא לכלול טקסט או תמונות שאינם הולמים בגוף הכתבה.
 • במידה וישנן פרסומות מסחריות לצד הכתבה, שעשויות לא להתאים לגדרי ההלכה/הצניעות (או אפילו רק עשויות להיות, שכן הפרסומים מתחלפים), יש לציין זאת מראש, לצד הלינק.
 • קישורים לאתרים אחרים, המכילים מידע אירועים רלוונטים (מתי מתקיימים, איפה, מה כולל וכו'), צריכים לעמוד באותם קווים מנחים ולכלול מידע על אופי האירוע שכלול בקישור והרלוונטיות שלו לאתר, כמו גם אזהרות על פרסומים/תמונות וכו'

 

זכות טק-אפ לערוך הודעה, לדחות פרסום או לחסום חברת פורום

 • חברה בפורום התוקפת ישירות חברה אחרת בפורום ציבורי/ אינה עומדת בתקנות ובחוקי הפורום/ מתנהגת באופן תוקפני או מנוגד לרוח ולמטרות הפורום וכו'- תתבקש לעזוב את טק-אפ .
 • טק-אפ שומרת לעצמי את הזכות לחסום חברה, שלא תכבד את המקום ואת תנאי ההשתתפות בפורום.
 • למנהלת האתר ולהנהלת תמך, בשיתוף ועד הרבנים המייעץ, יש שיקול דעת מוחלט בנוגע לכל ההודעות, והחלטותיהם הן סופיות.
 • למנהלת האתר ולהנהלת תמך שמורה הזכות לסרב לפרסם הודעות מכל סיבה שהיא ו/או לבקש מכותבת ההודעה לנסח אותה אחרת כך שתתאים לרוח הפורום ו/או לערוך את נוסח ההודעה בעצמה.

 

ערעור על דחיית או עריכת הודעה

חברת פורום שהודעתה נדחתה או נערכה שלא לשביעות רצונה, או חברה שמרגישה כי הודעה של משתתפת אחרת צריכה להידחות או לעבור עריכה, מוזמנת לפנות אל מנהלת האתר, ובקשתה תיבדק.
המייל לפניות: [email protected]

 

 

שמירה רמה רוחנית נאותה לסביבה חרדית

טק-אפ הוא פורום חרדי, המוכוון על ידי ועד רבנים מייעץ, הכולל רבנים חשובים הבקיאים בכל תחומי ההלכה והטכנולוגיה הרלוונטית. אנו שומרים על סטנדרטים חרדיים גבוהים.

איננו מפעילים את האתר בשבתות ובימים טובים, וכל תכני האתר חייבים לעמוד בדרישות ההלכה. אנו פועלים רבות בכדי לשמור על סביבה מיטיבה באתר, כך שכל המשתמשות תוכלנה לחוש "בבית", ומבקשים מכל המשתמשות להקפיד על רמה זו.

אם גורם כלשהו מנסה לשלוח לך באופן פרטי חומר מסחרי/פוגעני או לא הולם כלשהו, אנא הודיעי למנהלת הפורום בהקדם.